Nemluvte na mě, zuřím!

Á kurňa...

9. listopadu 2008 v 13:01 | Lady Unknown
Je to špatné... Asi bude potřeba se přestěhovat na jiný blog... Moje "anonymita" se prozradila a o mém blogu ví někdo, kdo zná jednu jistou osobu, u níž opravdu nestojím o to, aby četla mnou napsané řádky... Sakra, sakra, pomoc!

Nenávist k M a CH roste

19. října 2008 v 14:45 | Lady Unknown
Už dvě hodiny se tu snažím pochopit stejnolehlost z matiky a hybridizaci + metodu VSEPR z chemie. Marně. !1194!Zítra nás z toho nejspíš čekají písemky a já jsem na dně, pač ani jedno z toho mi nedává smysl . Ach jo, proč jsem se nemohla narodit jako matematicko-chemický genius?
Nabízí se tudíž tři možnosti. Buď do toho budu pozbytek dne čučet jak naše babička na notebook811 a stejně se nic nenaučím nebo se na to zkrátka vyprdnu a půjdu koukat na Jak ztratit kluka v 10 dnech, smířená s tím, že z obou písemek dostanu za 5, pokud bude mít profesorka dobrou náladu, tak za 4-. Obrázek “http://img.libimseti.cz/s/!785!.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. A nebó.... mi zítra ráno začne být zááhadně špatně, tím pádem se nade mnou bude muset matinka slitovat a nechat mě doma. 929Vidím na tu druhou, nejlépe na tu třetí možnost. Ovšem tu možnost první dopředu vzdávám...Obrázek “http://img.libimseti.cz/s/!706!.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Trala lá, trala lá, Lucinka Kubu potkalá :/ :(

14. října 2008 v 20:12 | Lady Unknown

Dnešní den byl z poloviny celkem fájn. 929 Ve škole jsme se zdrželi jen na první 3 hodiny a pak jsme celá třída jel směr Hluboká nad Vltavou na výstavu českých obrazů a fotografiíí 20. a 21. století. Výstava se mi líbila, nebylo to všechno na "jedno brdo" jako to obvykle bývá, líbily se mi ty moderní fotografie, vážne, tohle byla snad první výstava, která mě doopravdy zaujala.!764!
Odpoledne už tak "fájn" ovšem nebylo... Už jsem se chtěla začít chválit, že jsem už 2 dny za sebou nebrečela, ale to by nesměl přijít tenhle den, který mi to všechno zkazil!Jely jsme s maminou koupit taťkovi k Vánocům nový notebook a když jsme se vracely autobusem domů, na zastávce jsem si všimla, že z předních dveří vystoupil nějaký hezký kluk, ještě jsem si říkala, že je dost podobnej Kubovi.

Kamarádka ?

11. října 2008 v 22:12 | Lady Unknown
"Moc v pohodě holčina, nikdy nezapomenu na tu noc a na tu cestu z Palm Beach-bylo to krásný!12! "
(Palm B.= diskotéka) Tak s tímto komentářem si mě jistý pan neznámý přidal do přátel. Koukala jsem na to jak chleba z tašky a neubránila jsem se smíchu. 513
Dnešní den začínal celkem fajn. Ráno jsme vyrazili s rodinkou k babičce, která nás pohostila výborným obídkem- řízky s bramborovou kaší a jablkovým kompotem, mňam! ^^ Takovéhle dobroty bych mohla furt. ... Na odpoledne jsem měla naplánováno jít s kamarády na petang. Nechtělo se mi čekat, až se mi kamarádka ozve a tak jsem ji napsala sama, kdy mám přijít a tak. Bylo něco okolo jedné, tak jsem si říkala, že tak do 3 se určitě ozve. Jenže... neozvala.Obrázek “http://img.libimseti.cz/s/!1421!.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. Před chvilkou mi psala na icq, "... že se omlouvá, že ona ani její kluk neměli kredit, a že stejně šli už někdy po obědě, tak bych tam prý ani nestihla dojet. " A odhlásila se. Ale ta její výmluva, že neměla kredit byla pěkně hloupá, bylo tam ještě spoustu lidí, od kterých mi mohla tu 1 zprávu napsat, to by ji snad tolik neubížilo.Obrázek “http://img.libimseti.cz/s/!706!.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. Jenže... nic. Vyprdla se na mně. Kdyby mi dala vědět, alespoň bych si domluvila s někým něco jiného, abych neseděla doma. Jenže já stále čekala, že napíše, protože jsme zkrátka byly domluvené, tak jsem s tím počítala. Zklamala mě... a né poprvé. Už nespočetněkrát jsme se s mojí nejlepší kamarádkou bavily o tom, že je pro ní důležitější její přítel než kamarádi. A je to tak... Ona je hrozný pejsek, dělá to, co "páníček" pískneNevím *144*... Jó, holka u mně klesá čím dál tím víc...

Vrrr !!!

11. října 2008 v 12:56 | Lady Unknown
Zmizela mi lišta s vkládáním obrázků, videí, odkazů apod.! A psát obyčejný, ničím nezpestřený článek se mi nechce ! :/ Kůrňa, mně z toho blogu.cz jednou vojedou! :D :/

Nesnáším, když někomu něco vyprávím a on mě nevnímá!

4. října 2008 v 15:38 | Lady Unknown
Nadpis nemá s článkem nic společného, jen jsem měla potřebu Vám to sdělit. !1073!
Pondělní rozvrh bývá celkem oddychový, ovšem ten následující se oddychovým rozhodně nazvat nedá. Čeká nás písemka z češtiny na 1. etapu Národního obrození, písemka ze zeměpisu na slepou mapu Evropy a písemky z matiky ( z matiky!Neeeeee *1770*) na shodná zobrazení- rotace (translace). No řekněte mi, jak se má tohle stíhat? A já si naivně myslela, že víkend má být odpočinkovými dněmi od školy... Pche. Obrázek “http://img.libimseti.cz/s/!1421!.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Kde je chyba?

18. června 2008 v 18:28 | Lady Unknown
Chtěla jsem se s Vámi podělit o moje nynější nejoblíbenější songy, ale playlist jaksi protestuje a ne a ne se ukázat. Obrázek “http://img.libimseti.cz/s/!1354!.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. Když píši článek, playlist normálně vložím a je tam, ale jakmile článek uveřejním, playlist zmizí. Dělám snad něco špatně, když přes html vložím kód playlistu do článku nebo chyba není ve mně?Obrázek “http://img.libimseti.cz/s/!499!.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Lady Unknown
 
 

Reklama